Podsumowanie projektu ” Graficiaki z naszej paki”

Na Franopolu 3 lipca 2015r. odbyło się podsumowanie projektu połączone z kinem plenerowym.Dla wszystkich przybyłych został przygotowany poczęstunek przez gospodynie naszej wsi.Po przywitaniu gości przez prezes Stowarzyszenia Franopol Sosnowa Kraina Joanna Lutkiewicz omówiła poszczególne etapy realizacji projektu „Graficiaki z naszej paki” realizowanego przez program”Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.Wyróżnieni i nagrodzeni zostali mieszkańcy,którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju naszej wsi.
Po części oficjalnej odbył się kurs pierwszej pomocy i animacje dla najmłodszych.

image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) image (6) image (7) image (8) image (9) image (10) image (11) image (12) image (13) image (14) image (15) image

Dodaj komentarz